‘Cumhurbaşkanımıza saygım büyük ben de onun içsel annesiyim’

Posted by

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da annesini kaybettiğini, kendisinin de erkek çocuğunu kaybettiğini anlatan anne Örül, “Sağ olsun o gözle bakmış Allah razı olsun. Ben erkek çocuğumu şehit verdim. Ateş düştüğü yeri yakıyor, ciğerim yanıyor. Lakin Cumhurbaşkanımıza saygım büyük onun da annesi yok ben de onun içsel annesiyim” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZI SEVİYOR ONA DA OĞLUMUZ GÖZÜ İLE BAKIYORUZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine gideceklerini anlatan ve Cumhurbaşkanını da erkek çocuğu olarak gördüğünü anlatan şehit annesi Seniha Örül, “Cumhurbaşkanımızı çok seviyoruz. Ayağına taş değmesin. Acımız büyük, ciğer acısı çok büyük. 23 yaşına kadar büyüttük nişanlısı kaldı. Evimizde gülme bitti. Keşke Emrem şehit olmasa da Cumhurbaşkanımızı ziyaret etseydik” diye konuştu.

ŞEHİT ANNESİ KOLON KANSERİ TEDAVİSİ GÖRÜYOR

Şehit Gökhan Emre Örül’ün kendisine bakmak için polis olduğunu anlatan şehit annesi Seniha Örül, “17 yıldır, kolon kanseri tedavisi görüyorum. Kontrole gitmiyor, lakin erkek çocuğumun yanına gitmek istiyorum. Oğlumu çok özledim. Ölüm varmış deseler hemen gideceğim. Erkek çocuğumun düğününü artık öbür dünyada yapacağım. Emrem allahın izniyle bana şefaatçi olur” ifadelerini kullandı.

Şehit annesi Seniha Örül ve Selçuk Örül, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Dünya Kadınlar Günü’nde davetlisi olarak Ankara’ya gidecek. 

ENDERHAN ÖZ

Bir önceki yazımız olan Kadınlara şiddeti protesto için pedal çevirdiler başlıklı makalemizde haber, haberler ve pedal çevirenler hakkında bilgiler verilmektedir.